#2 – Elegancka i bezpieczna fasada budynku zgodna z normami NRO

#2 – Elegancka i bezpieczna fasada budynku zgodna z normami NRO

Materiały budowlane mają wiele zadań, dlatego jest ich tak wiele. Dobieramy je odpowiednio do wymagań inwestora, projektu i gustu. Jednak część budynków musi spełniać także surowe normy bezpieczeństwa klasyfikacji NRO (Nie rozprzestrzenia ognia). W tym miejscu wiele materiałów wykończeniowych odpada. Ale to nie oznacza, że musisz iść na kompromisy!

Deski II generacji z kompozytu drewna z technologią ProShield spełnia wymogi niezbędne do klasyfikacji NRO. Możesz je wykorzystać do wykończenia elewacji, budowy tarasów, pomostów, balustrad, ogrodzeń i wielu innych konstrukcji.

Bezpieczeństwo zapewnione, co dalej?

Szeroka gama kolorów i wzorów desek kompozytowych

Wykorzystanie kompozytu drewna daje szersze możliwości niż wielu osobom się wydaje. Deski występują w różnych wzorach i szerokim spektrum kolorów. Dzięki temu można dobrać odpowiedni styl do tarasu czy elewacji. Od chłodnych, nowoczesnych wzorów, przez modne skandynawskie po ciepłe barwy naturalnego drewna.

Funkcjonalność kompozytu drewna

Zwłaszcza w przemysłowych i publicznych budynkach, kiedy wszystko zużywa się ekspresowo, ważna jest trwałość i niezawodność. Tutaj kompozyt drewna ponownie wychodzi naprzeciw potrzebom.

Nie wymaga konserwacji, oprócz zwykłego mycia. Powłoka ProShield niweluje potrzebę szlifowania i olejowania, producent daje 25 lat gwarancji na trwałość koloru. Deski mają właściwości antypoślizgowe, a to dodatkowy atut dla bezpieczeństwa.